Akademi

Bir eğitim yolculuğundan çok gelişim odaklı kurumsal bir yolculuğa çıkıyor, senelerdir Türkiye ve dünya genelinde pek çok marka temsilcisine ışık tutuyoruz. 

Diksiyon Teknikleri

Türkçenin genel yazım ve okunuş farklılıklarının yanı sıra, kurum genelinde yerleşik virüs sözcüklere ve konuşma becerisi kalitesinin yükseltilmesine hizmet ediyoruz.

Takım Ruhu ve Motivasyon

Ben ve biz kavramı farkındalığı, kitlesel motivasyon oyunları, çalışan değer örgüsü gibi konularda ekibin motivasyon ve farkındalığa ihtiyacı vardır. Öncelik, birey duygusundan hareketle kuruma ulaşabilmektir.

Protokol Kuralları

Protokol tekniklerinin tamamında esas, tüm bireylerin kurallar konusunda bilgi sahibi olmasıdır. Bilmediğiniz bir sürecin katılımcısı olmak zor, bilerek uygulamak etkilidir.

Profesyonel - Yönetici Koçluğu

Birey ya da grup koçluklarında tamamı ICF akredite uzman ekiple size özel bir plan oluşturun. Liderlik gelişimi, iş-yaşam dengesi, motivasyon, hedef belirleme gibi başlıklarda koçluk alın.

Müzakere Teknikleri

Tartışıyor musunuz? İçinde çatışma mı var? Taraflar bir türlü anlaşamıyor mu? Baskın mısınız, bilinçli pasif mi? Yoksa duygularınıza yenilip yüzünüzü mü astınız? Gerçekten bu çalışmaya ihtiyacınız var demektir. 

Sunum Becerileri

Alışılageldik "Oku-geç" sunumların çok ötesinde, kıyafetten teknik ekipman kullanımına kadar pek çok konunun ayrıntılarını inceliyor; uzmanlaşıyoruz.

Mikro - Makro İfade Teknikleri

Paul Ekman ekolünde eğitim almış uzman eğitimcilerin de aramızda olduğunu bilmenizi isteriz. Mimiklerinizi kontrol edin, duygulara hükmedin.

Medya Önü İletişim - Röportaj Teknikleri

Bir röportaj ya da katıldığınız bir etkinlikte sarf ettiğiniz söz; hatalı bir kıyafet ve hareket tercihi sizin olduğu kadar kurumunuzun da algısını değiştirecektir. Bunu yaşamamak için Cargill ve benzer pek çok markanın bu konuda bizden mentorluk aldığını hatırlayın. 

Ne dediler?

fulya-kahveci-ataman-923b8680.jpg

Fulya Ataman

Comodo bünyesinde Yönetici Farkındalık Programı bünyesinde gerçekleşen etkinliğin sonuçları inanılmazdı. Tüm yönetim kademimizin gelişim planlamasında temel görevdeki personelden başlayarak üstün hizmet aldık. İyi ki varsınız. 

Kataloğunuzu alın

Güncel gelişim belgesi için tıklayın.